| DenysMiu a întrebat:

Salut tpu.As vreau si eu un program full de filmat in jocuri care nu produce lag sa se vada frumos si un link de download.Dau funda pentru cel mai bun program!

Răspuns Câştigător
| Madyca17 a răspuns:

720 este calitatea unui video. (HD).

Ai vazut ca la fiecare video de pe youtube ai rotita pentru setari. De acolo setezi calitatea cu care vrei sa vezi video pe youtube.

Depinde ce program. Daca vrei la bandicam: umblii la setari si setezi sa se auda si sunetul. Si in timp ce filmezi dai drumu la muzica si se inregistreaza si ea.Sau adaugi tu dupa.

3 răspunsuri:
| Madyca17 a răspuns:

Http://www.bandicam.com/ro/

Poti sa filmezi cu 720(Pentru youtube)

| DenysMiu explică (pentru Madyca17):

Cum adica cu 720?

| DenysMiu explică (pentru Madyca17):

Daca poti sa imi spui si mie cu sa adug muzica intr-un video ai fi grozav. Daca imi dai iti dau tie funda!

| Madyca17 a răspuns (pentru DenysMiu):

720 este calitatea unui video. (HD).

Ai vazut ca la fiecare video de pe youtube ai rotita pentru setari. De acolo setezi calitatea cu care vrei sa vezi video pe youtube.

Depinde ce program. Daca vrei la bandicam: umblii la setari si setezi sa se auda si sunetul. Si in timp ce filmezi dai drumu la muzica si se inregistreaza si ea.Sau adaugi tu dupa.