| MaNNNy a întrebat:

asi dori si eu niste servere de SA:MP noi, care la inceput sa se dea lvl, bani, masina personala, case etc. Va multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti trebuie decat codurile daca nu stii codurile intreaba-ma pe.eu am de exemplu 1.000.000.000 de dolari pe samp cu ajutorul codurilor

| MaNNNy explică (pentru anonim_4396):

Bine frate eu am cerut server nu coduri, joci tu cu coduri eu nu. Astept servere!

| MaNNNy explică:

O sa incerc serverul acum si daca o sa fiu multumit o sa iti declar raspunsul castigator, Multumesc.

| MaNNNy explică (pentru MaNNNy):

Nu este fain sv astept alte servere