| xenonNDR a întrebat:

Asi vrea sa imi fac un server de metin2 pe IP pvm/pvp ( voi folosi serverfillesul de la metin2vidra ) Dar problema e ca nu stiu cum sa fac un client cu autopatcher la server ( ca playeri sa nu poate intra pe sv cu hack )! Cine ma poate ajuta? Ofer in schimb (GA) Pe server! Cine ma poate ajuta sa lase comment cu id-ul si o sa vorbim

2 răspunsuri:
| DjMariusFresh a răspuns:

Http://mariiusblog.blogspot.ro/......-gata.html Ai aici server filles + Client

Pentur mai multe tutoriale:

http://mariiusblog.blogspot.ro/

| ursuionel15 a răspuns:

Uita-te pe youtube gasesti tot ceti trbue