| Anonimus247 a întrebat:

Am un server de metin2 pe IP router static iar mie imi merge sa ma conectez iar la playeri intra la carcater il alege dar cand vrea sa intre ii scoate la CH! Va rog frumos cine ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| davidxxl123 a răspuns:

Fii atent: Intra in PuTTy iti scrii datele acolo dupa care tastezi : cd/usr/home/game dupa enter. Dupa tastezi: shutdown -r now Enter. Astepti 1-2min si dupa inchizi PuTTy si il deschizi din nou.Te loghezi iarasi la putty ..scri datele etc si dupa scrii : startserver enter dupa care iti arata care ch sa-l deschida. Tastezi 1 dupa enter si lasa-l sa lucreze! Dupa iti va zice ca sv a pornit(ch-ul)Bafta!

| Anonimus247 explică (pentru davidxxl123):

Tin serverul pe PC! SI am ip static