| AlexPeNet a întrebat:

Astazi chiar nu aveam ce sa fac pe PC,si vreau niste jocuri noi free(neaparat big grin).
Vreau niste jocuri cu sabii dar fara magii, si cu arcuri si etc.
Sau ceva cu arme din prezent campuri de lupta ca in prezent.
Cel mai tare joc primeste FUNDAAAA!
(apropo sa nu ceara tot soiul de chestii pentru ca nu am un pc foare bun)si nu spuneti de lol,DN,cs,minecraft,dota, smite, tekkit etc.

Repede!big grin

2 răspunsuri:
| Sebastian234 a răspuns:

Joaca Mortal Kombat cu grafica data la Low.Battlefield 2, GTA san andreas, si daca vrei horror, Doom 3 sau Amnesia The DArk Descent.