| Miky9836 a întrebat:

Astazi m-am hotarat sa fac un server bukkit minecraft, dar am putin theard ( sau ce-i aia ) Cand intru imi scrie BAD LOGIN, Daca stie cineva sa faca un server minecraft bukkit l-as ruga sa faca si sa-mi dea ip, cu siguranta serveru sa fie al meu si a lui. Mersi dau funda la oricare care incearca! >big grin

Răspuns Câştigător
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Iți scrie BAD LOGIN deoarece în setările serverului trebuie sa scrii la online mode=FALSE, altfel, doar cei cu cont premium pot intra.Eu știu sa fac server de bukkit, dacă vrei iți dau unul gata făcut pe skype. ID-ul meu: andythaboss

| Miky9836 explică (pentru AndyNarutoShinobi):

Da da-mi add : dismalache, + raspuns castigator happy

1 răspuns: