| EuNrMx a întrebat:

Astazi mi-am instalat jocul TDU(Test Drive Unlimited)dar atunci cand il deschid imi apare : Please enter your SERIAL in the supplied text area and press ACTIVATE to unlock. Press CANCEL to abort.
Mai jos imi apare:
SERIAL: (loc liber pentru serial)

Unlock Request Code: QYU85-6XLH7-QFAJY-5YAKQ-JXZ37-V8837-6YQK9-TB35X-BD72
Ce sa fac ca sa imi mearga? Imi puteti da un serial?

4 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Jackster a răspuns:

Ce faci tu este piraterie, ceea ce e interzis.

| EuNrMx explică (pentru Jackster):

Piraterie? Spune-mi si mie ce piraterie fac eu? Daca nu stii, taci!

| Jackster a răspuns (pentru EuNrMx):

Sa ceri un serial inseamna piraterie dragul meu.