| Bo0oGhy a întrebat:

Azi am descoperit ca imi pot face site gratuit cu ucoz. Vreau pe cineva care se pricepe sa faca site-uri(sa imi puna cum ar vezi ultilizator :_______(loc de scris),sa scrie niste nume pe pagina, si acolo unde scrie datele alea sa mi le trimita pe adresa mea de gmail/email)Va rog lasati id de mess!

1 răspuns:
| Mafios a răspuns:

Salut, de ce sa-ti faci cu ucoz? www.gazduirea.net - gazduire web la preturi mici si propriul tau domeniu ( nume.com spre exemplu) la cele mai mici preturi!
Ucoz, nu ai acces total la acel 'subdomeniu'!