| klSilent a întrebat:

Vreau sa ma ajute si pe mine cineva sa creez un site prin Weebly. Si vreau sa contina date de logare deexemplu cand isi pune cineva Email-ul sa mi-l trimita pe MESS sau pe GMAIL sau pe ceva. Euv reau doar sa ma ajutati cu datele atat.

Dau FUNDA + VOT!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cunosc weebly dar ma indoiesc ca e atat de pesonalizat template ul ala.

sa faci un formular de loghin si cu actiune de trimitere de mail in spate necesita ceva cunostinte de php.

la weebly ai un formular de contact din ce stiu si atat tot