| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

Salut, TPU azi am instalat fifa 11 si cand intru in el apare imaginea cu fotbalistul ala si apoi apare error fifa has stopped working, ce sa fac sa rezolv, am incercat sa il pun la turn on DEP dar nu merge, ajutati-ma sa rezolv Funda.

1 răspuns:
| bogdan2091 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati, una dintre ele ar fi: Pc-ul tau nu corespunde cerintelor minime jocului fifa 11, sau, mai probabil, nu ai un program necesar jocului care fara el nu merge (de obicei programele necesare jocului se instaleaza o data cu el insa daca nu, poti cauta pe internet ce program iti trebuie, si incearca sa instalezi ultima versiune a acelui program daca aceasta e problema) sau alta posibilitate ar fi sa reinstalezi jocul de pe alt site (in caz ca l-ai luat de pe internet), succes big grin