| lungu_5803 a întrebat:

In continuare cand vreau sa intru in fifa 2011 imi apare o eroare,, fifa 11 has stopped working,,. Cum as putea sa o rezolv? Va rog mult ajutati-ma. Vreau de mult acest joc. Dau funda + vot pentru cel mai bun raspuns si vot pentru celelalte raspunsuri.

2 răspunsuri:
| razvan7371 a răspuns:

In caz ca nu ai rezolvat... Am avut si eu problema asta si e de vina pc tau, e virusat sau nu stiu, dar trebuie sa instalezi Registry Repair De pe internet si dai un search acolo sa vezi ce erori gaseste, dai repair si VOILA happy

| Raspuns_3216 a răspuns:

Copiaza crack-ul in EA Sports (program files) in ea sports se afla cateva foldere sau 1 folder copiazal acolo si apoi in imaginea de pe destop daca nu merge da-mi ID-ul tau si iti voi explica mai bine!