| tehno125482 a întrebat:

Salut tpu.azi am o intrebare pentru voi.eu am un canal de yootube:

https://www.youtube.com/channel/UCOlfNmn-2mVR8qpN8vnxWgQ ? view_as =subscriber

1.ar vrea careva sa mi-l promoveze.as vrea sa fac treaba mai buna pe el dar la 5 abonati nu prea poti face mare chestie.promovarea poate fi orunde pe yootube pe Facebook pe twiter pe un blog etc.

2.niste sfaturi despre cum sami perfectionez videourile adica orce sfat fie ca tine de editare de aspect de persoanele care apar in video etc.

3.imi puteti recomanda un program de editat usor de folosit si free in totalitate fara o versiune platita ca cele cu care editeaza iraphahell, ihatepink etc.

cam acestea au fost intrebarile.cel mai bun raspuns are funda.

2 răspunsuri:
| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, daca vrei am 600+ abonati, iti pot face o promovare (contra-cost). (skype: live:kingstudio21)
Incearca sa nu editezi cu programe free pe care logurile ocupa 50% din video, incearca sa fii in modul tau cand filmezi, sa te simti liber.
Toate programele care le folosesc YouTuberii sunt pentru pc-uri.

| tehno125482 explică (pentru RobyDeveloper):

Daca e contr-cost nu-s interesat.mersi de sfaturi.happy