| Hitek a întrebat:

Salut.TPU.
Azi mi-am luat Spiderman.Web.of.Shadows-RELOADED.
Bun descarcarea a fost ok l-am descarcat imediat.Problema este cu intalarea.
Montez imaginea alea alea iar cand sa dau install imi da o eroare cu SHELL32. dll am incercat toate metodete, am incercat si sa inlocuiesc shell32. dll dar nu merge.
Stiti cumva cum pot face jocul sa mearga?
FUNDA.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai bagat crackul? daca nu baga crackul si incarca dupa!
.de asemenea daca tot nu merge incearca sa bagi crackul in binaries (daca are ).eu asa am facut sa imi mearga mirrors edge!

| Danişor a răspuns:

Poate nu e bun jocul de unde l-ai luat.Descarcal din nou de pe alt site.