| IncorrectUsername a întrebat:

De ceva timp, am instalat jocul PES 2012.La un moment dat,ma plictisisem de el,asa ca l-am sters.Dar dupa cateva saptamani,mi-a venit iar cheful sa-l joc, asa ca l-am downloadat iar.Problema e ca,eu l-am sters bine,dar cand montez imaginea(iso) ii dau executare autorun.exe si stiti ca zice play,install,uninstall etc cand dai sa-l instalezi.Dar la mine zice play si uninstall in loc de install,adica,nu l-am sters eu bine sau ce? Va rog frumos sa ma ajutati cum sa fac sa-l sterg,cu toate ca eu l-am sters, dar v-am spus cand dau sa-l instalez imi arata alea deblocate, in loc sa fie blocate.Nu stiu daca ma intelegeti ce vreau sa spun...Dau funda...

4 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Cu ce l-ai instasalat cu DAEMON Tools normal ar trebui sa fie an control panel an Add/Remove Programs si de acolo al dezinstalezi

| IncorrectUsername explică (pentru robert35):

Da l-am dezinstalat de acolo, dar tot nu merge si cand montez imaginea ii dau uninstall dar nu-mi apare niciun pes la control panel...

| robert35 a răspuns (pentru IncorrectUsername):

Ancearca si asa unmount image cu DAEMON Tools poate anca mai este cd virtual daca nu normal ar trebui sa fie an win si dezinstaleazal de acolo daca nu merge cauta pe net programul asta Advanced SystemCare si til dezinstaleaza fortat numai sa stii sa lucrezi cu programul este super

Răspuns utilizator avertizat