| Summer4Party a întrebat:

Azi varul meu ma rugat sa ii descarc un joc gen call of duty asa ca am intrat pe magazin play si am cautat asa am dat de jocul Modern Combat 5 stiam de jocul asta dar nu stiam ca este gratis si a aparut are un Samsung S3 neo cu android 4.4.2 l-am descarcat mergea totul bine. Asa ca am vrut sa il descarc si eu pe telefonul meu un Lg L90 cu android 5.0 sau 5.01 ceva de genul dar nu am gasit jocul in magazin play oared de ce nu merge pe android 5.0 sau care poate sa imi explice de ce nu il gasesc? Si daca il pot lua din alta parte? Mersi funda garantat.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ai o versiune mai noua si daca jocul nu este optimizat pentru versiunea ta de android nu apare in magazin.