| Dutzaa a întrebat:

Ca sa joci Heroes Of The Storm trebuie sa ai cumparat un joc pe Battle.net. Daca fac un abonament si cumpar WoW (pentru o luna) si se duce luna aceea, mai pot sa joc Heroes of The Storm? Am nevoie de raspuns urgent, va rog! big grin N-am putut sa explic mai bine de atat happy

3 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Deci eu am Heroes Of The Strom pe Battle.net si daca o sa primesc gift gratis de la iei o sa til dau tie add me pe yahoo iustingogu@yahoo.com o sa til dau cand o sa il primesc lvl max 40 am doi prieteni care au lvl max laughing ma sperie cauta pe Facebook si vb cu el Pintilie Vasile. E slab la fata ca sa stii.

| Dutzaa explică (pentru JustinDaniel):

Voiam sa stiu daca merge sa il joc dupa ce cumpar ceva. Am inteles ca asa nu poti sa il joci chiar daca el este "free" tot trebuie' sa ai ceva acolo cumparat

| JustinDaniel a răspuns (pentru Dutzaa):

Nu, el acum este beta dar nu te lasa sa joci! Trebuie sa ai cumparat ce va dar va deveni free si o sa il joci.