| Pineapplefun a întrebat:

Cam în câte fps-uri îmi duce pc-ul cu următoarele componente Procesor puternic Recomandat pentru Gaming Intel Core2 Quad Q9400 2. 7GHz, 4 nuclee, 6mb cache, consum 95w

Placa de baza GIGABYTE GA-P35-DS3L, socket 775, format ATX, suporta Intel/ Core/2 Extreme Quad-Core / Core/2 Duo / Intel/ Pentium/ Extreme/ Intel/ Pentium/ D processors, audio integrat 8 Channels ALC888 Audio controller, 4 sloturi Ram

Placa Video Dedicata ATI Radeon HD 4770 de 512 MB x 128 Bit GDDR5, urca pana la 3318 MB din RAM
Gta 5, CS GO și minecraft? Se merita sa îl cumpăr? PREȚ:550 LEI

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu iti va duce, nu sunt sigur ai componente de generatie depasita...

| marian37 a răspuns:

Memoria RAM nu ai specificat-o. Oricum, slabe șanse sa joci ce ai spus tu. Poate Minecraft-ul merge.

| Pineapplefun explică:

6gb ram