| alin81severin a întrebat:

Salut tpu.Cand deschid internet explore mi se deschid mai multe pagini deodata,in jur de trei,pagina de pornire google, o alta cu internet explorer 9 reclama sau nu stiu ce naiba e.Cum as putea sa fac sa se deschida doar pagina de pornire de la google si atat.Va multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Pai pe internet explorer nu este greu, ai o rotita in partea dreapta - dai click pe ia si la internet options si acolo o sa vezi trei linii de site-uri ca homepage. Stergi ce nu te iuntereseaza si lasi doar ceea ce iti doresti.