| bogdannel977 a întrebat:

Cand eram mai mic jucam un joc gen Battlefield(avea iconita un fel de medalie).Puteai conduce orice masini,tankuri,tab-uri,elicoptere,avioane,etc.).Cand te ranea cineva prea mult mergeai mai incet sau cadeai pe jos. Puteai sa faci misiuni sau puteai sa faci custom map(sa pui tu pe mapa toate vehiculele, soldatii etc. si dupa sa incepi sa joci)Pentru raspunsul supream dau FUNDA(inseamna foarte mult pentru mine acest joc)

2 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Numai stiu cum se numea, mi se pare ca l-am jucat si eu

| manea123 a răspuns:

Cred ca este Medal of Honor sau Call of Duty. Call of Duty cred ca este 46% dar Medal of Honor 60%. Sper ca te-am ajutat. happy