| stefanospidei a întrebat:

Cand intru in minecraft imi cere o parola si un username ce scriu? Mi-am facut cont da nu mere crying funda +Vott!
plz helpp

Răspuns Câştigător
| Sadicalex a răspuns:

Vrei sa joci multiplayer sau single player?
daca single player (offline) poti pune ce ai tu chef daca e multiplayer trebuie sa-ti faci cont de la server, la conectare bagi de 2 ori parola si se rezolva

4 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Cand intri pe minecraft iti pui numele tau dai start game si play offline.

| PlayBoys a răspuns:

L-ai activat macar? Daca da atunci cred ca ai nevoie de cont premiumhappy

| stefanospidei explică:

MAi sincer mutiplayer da nu mere nici asa nici sing da na primul venit primul servitlaughing

| buji10 a răspuns:

Daca nu merge cu contul tau fa-ti alt cont si o sa vezi ca merge