| Cosminel25 a întrebat:

cand vreau sa joc un metin2 orice metin2 cand deschid launcherul sau autopatcherul zice eroare 0xc0007b, si nu doar la metin2 si la alte jocuri.
Ce fac ca sa nu mai dea eroarea asta?
Am incercat cateva lucruri dar nu a functionat.

Răspuns Câştigător
| oarecare10 a răspuns:

Mda fff complicat si eu am primit acea eroare la fs15 cauta tutorial pe youtube si poate rezolvi ceva eu la fs 15 puteam deschide jocu din mai multe aplicatii mi se pare ca 3 aplicatii si a fost care mi-a cerut dll si doar asa am putut face jocu ca eroarea aia nu ma stiu

2 răspunsuri:
| Nyx a răspuns:

Incearca si serverul asta, eu nu am avut probleme de gen : http://www.metin2os.ro/

| oarecare10 a răspuns:

Salut vad ca mi ai dat funda cum ai facut jocu sa mearga?