| CodrinValentin a întrebat:

care are un cont de MT? Cu iteme mai bune... Dau funda si pentru cei care joaca 4Yours MT2 si HotstyleMt2 dau itm bunee!

P.s: Am hackuri daca aveti nevoie!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca la categoria care trebuie.

| Andrei8805 a răspuns:

Nu cred ca este cineva interesat de hack-uri care in proportie de 99% sunt programele care iti citesc datele de login si iti fura contul. Eu zic sa te joci in continuare si sa lasi trisatul, nu mai are farmec jocul in acel mod.

| CodrinValentin explică (pentru Andrei8805):

Asa crezi tu dar hacku ista nu trebuie sa te loghezi la el si l-am luat si de pe un site privat.tongue

| Andrei8805 a răspuns (pentru CodrinValentin):

Pai nu trebuie sa fii logat pe nimic, ci doar iti citeste parolele care sunt salvate in registri. Daca unii nu cunosc unde sunt ele salvate, asta nu inseamna ca nimeni nu stie. Recomand tuturor sa nu se alieze in astfel de metode pentru ca isi pierd contul. ( am fost intr-un staff oficial al acestui joc si va stiu toate metodele, asa ca hai sa nu ne contrazicem)