| andrymyrytz a întrebat:

care din cele doua unitati pc ar fi mai bune pentru jocuri:primul are procesor athlonIIx2 250 3ghz, 2 gb rami, placa hd 5450 1gb; al doilea are procesor intel core e6500 2.93ghz,2gb rami, video gt220 1gb.care spuneti ca e mai bunicel si sunt la acelasi pret.

Răspuns Câştigător
| Bruninhos a răspuns:

Primu clar! si eu am un procesor athlon ii x2 250 dar de 3.2 ghz si sunt foarte multumit de el.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrymyrytz explică (pentru Bruninhos):

Cum s-ar comporta primul pc in jocuri gen gta4 sau mafia2?

| Bruninhos a răspuns (pentru andrymyrytz):

S-ar comporta decent nu zic foarte bine daca ai mai cumpara 2 gb ram nu ar fi nici o problema!