| andrymyrytz a întrebat:

Salut imi merge jocurile gen gta4, mafia2 macar pe medium pe urmatorul pc:procesor intel dual core e6500 2.93ghz,2gb rami ddr3, nvidia gt220 1gb, daca da cam pe ce rezolutii

2 răspunsuri:
| andrymyrytz explică:

Pai are un prieten crysis2 si ii merge foarte bine pe un core 2duo 2. 7ghz, 2gb rami, si geforce 8400 de 512.Asta al meu e mai performant zic eu.

| Crysty96 a răspuns:

SAll pe acest sistem iti merg aproape toate jocurile doar la rami ar trebui sa iti faci un upgrade si rezolutia poate fi la unele jocuri la maxim cum ar fi mafia 2 sau gta4 dar la jocurile cum ar fi crysys 2 poate doar pe la 800*640 sau mai mult sau mai putin nu ma pot pronunta corect dar de jucat poti sa le joci pe toate