| Cristy33 a întrebat:

Care imi face si mie un server de Counter-Strike Zombie id meu: cristy0323@yahoo.com.

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Sal iti fac eu! cum sa se numeasca? dar nu fac pana nu dai funda!

| Cristy33 explică (pentru MioaraParalescu):

Da add la id asta si iti spun eu : cristy0323@yahoo.com si daca imi faci sv frumos si ca lumea ai funda si admin pe el:X

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Cristy33):

Bine o sa incerc sa fac unul ca lumeawinking
Imediat iti dau add si tie big grin

| Cristy33 explică:

Haideti ca dau Funda!

| Cristy33 explică:

Haide frate cand imi faci sv? Mai ai 3 zile pana sa il termini sau nu-ti dau fundaangry!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Cristy33):

Da ma stai putin ca sa ivit o problema cu calculatorul...mai precis cu procesorul din el...iti fac doar sa ai rabdare te anunt eu cand!

| Cristy33 explică:

Timpul a expriat e o jumate de luna de cand ti-am zis si am gasit pe altcineva.O zi buna.Ai pierdut funda