| gamersamp12 a întrebat:

care imi spune si mie niste server IV:MP, adica GTA 4 Multiplayer, de preferat roleplay, sau rpg. Servere Non-Steam.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cauta pe net.

Alte răspunsuri
| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce? Dau mai multe raspunsuri pentru ca am experienta la gaming happy. Si poate sa caute pe net: Servere gta Iv. Si poate sa gaseasca in romana daca asta doreste. Daca tu nu intelegi la ce eu m-am referit, atunci nu mai comenta aiurea.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Mayhem666):

DAca esti un ciudat, asta e.

Alte răspunsuri
| gamersamp12 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Nu gasesc. De asta am inrebat aici...

| gamersamp12 explică (pentru AntoniSoulesOne):

straight face Am cautat deja pe google, am intrebat daca nu stiti vreun server romanesc. dar mersi oricum ca ai incercat.