| wDw a întrebat:

Care mai stiti un metin pvm clasic sau pvp clasic nu conteaza important este sa nu fie cu king si arme epice la shop
Dau

Răspuns Câştigător
| CatozAkuma a răspuns:

Joaca-te Metin2Nike mai are cateva Buguri da e foarte fain cresti repede si king nu este in shop doar 2 arme epice sper ca o sa-ti placa si ca ti-am fost de ajutor.happy

3 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Metin2: Energi
Ro speed
United
Epical
Apolo
Lunaris
Legendar
Pvp : Hamer
Energy

| wDw explică (pentru ELEMENT3110):

Aici nu sunt siriusu si posedata ultimale evoluarii...
Si nu sunt clasice

| raullenut a răspuns:

Stiu eu un metin destul de misto nu este king la mag general si alea, dar faci lvl 250 in maxim 2 ore si din otel evoluezi pana la armura maxima ie fuarte usor in max 1 ora ti-ai facut itm de 250 ma numesc Thayson url:cs16crusta.tk (ie saitul oficial chiar daca nu pare) laughing)))))))) funda?