| Georgicca a întrebat:

care poate sa-mi dea si mie un metin2 misto tare,? dau funda.

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

Euopean metin2 http://emt2.zapto.org/ e super tare jucatorii on 450, 500, ai de toate la shop bafta sper ca te-am ajutat

| aladeieri a răspuns (pentru aladeieri):

Imi cer scuze:European Metin2

3 răspunsuri:
| Peco a răspuns:

Http://www.epicalmt2.ro/index.php?s=home. Mi se pare cel mai ok cu toate ca eu nu prea joc metin sper ca am fost de ajutor.

| manmaster1 a răspuns:

Http://www.metin2playon.info/.E foarte tare si recent deschis e pvm, pvp deci cresti bine, ratele de yang sunt bune si staff-ul e de treaba.