| anonim_4396 a întrebat:

care se pricepe la counter strike.
Deci inainte de a reformata pc-u am avut lag ff mare in cs, credeam ca-i de la virusi thinking, dupa ce l-am reformatat, am luat alt cs, si cu toate am un lag absolut imposibil de jucat straight face
exact in momentul cand se apropie adversaru atunci se blocheaza nu inteleg thinking
am windows xp, counter strike 1.6 fara modificari, plz ajutati-ma dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Cenarx a răspuns:

Salut si eu am avut aceeasi problema cu CS singura problema este ca trebuie sa iti iei Steam(se poate downloada) si probabil ai nevoie de mai multa memorie in calculator ( cel putin un giga pe rami) pentru ca jocu conuma ff multa memoriewinking

5 răspunsuri:
| Cenarx a răspuns:

Ms pentru funda happy si daca vrei unu calumea CS1.6 Bestial V2.0 parca big grin nu are steam deci nu trebuie sal downladezi pe astawinking grafica e frumoasawinking are server mistowinking spor a joc big grin

| Cosma0499 a răspuns:

Depinde de calculator.
Daca ai unul bun nu stiu de ce,
Dar daca ai un calculator prost, gen asta pe care sunt eu acum:-W, cs-ul merge greu.
Poate ca l-ai reformatat dar daca ai bagat alt cs se poate si de asta.
De ex ai un calc prost.
Merge cu lag pe counter strike 1.6 lant final.
Poti sa ii faci orice dar daca bagi cs 1.6 MODERN WARFARE 2 o sa mearga la fel de greu.
Depinde si de cs.

| deM0 a răspuns:

Nu,calculatorul e destul de bun nu acesta este motivu
Si Cs am incercat o gramada de versiuni, recomandati-mi ceva mai bun
daca stiti thinking csbestial, lant final si normalu fara modificari le am folosit alt ceva?thinking

| Lorryyyy a răspuns:

Sa nu ai nimic in bara adica sa nu ai messu sau altceva decat cs-ul. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? big grin

| vlad_8337 a răspuns:

Slaut amice! casa nu ai lag mare la cs nu trebuie sa ai nimic deschis cand joci trebuie sa fie numa el jos acolo sti... si eu am avut probleme la fel cand se apropia de mena 2000 si ceva la lag!