| adelinbucur a întrebat:

care se pricepe la spart conturi de Facebook va rog am nevoie de ajutor

https://www.facebook.com/adelin.bucur.39?ref=bookmarks Asa sunt pe Facebook

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum o zici eu as zice sa te astepti ca al tau cont sa fie spart, asa, din plictiseala. Bine, nu se poate zice spart ci fraiereala (asta doar daca nu ai o parola prea simpla). Ce fac marii astia spargatori de Facebook (cel putin unii) e sa faca site-uri false pe care sa te "loghezi" cu Facebook-ul ca sa primesti nu stiu ce / votezi pe cineva. Daca vrei faci si tu asa ceva (eu nu te incurajez)... cam atat e tot ce iti pot spune.

| adelinbucur explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa sparg un cont cineva ma santajeaza cu ceva si trebuyie sa sparg Facebook-ul ca sa nu ma mai poata santaja

| anonim_4396 a răspuns (pentru adelinbucur):

Te-ai gandit ca isi poate face un nou cont? happy. Oricum, cea mai simpla solutie e sa ii dai block. Sau vrei sa il santajezi tu (sa ii pui, sa zicem, chestii urate pe profil) pentru ca te-a santajat? laughing

| adelinbucur explică (pentru anonim_4396):

Nu,are niste mesaje si trebuie sa le sterg

| anonim_4396 a răspuns (pentru adelinbucur):

O metoda ar fi (in afara de spartul contului, nu e asa de usor decat daca e naiv acea persoana) sa iti stergi contul... Daca tu chiar nu vrei sa se stie de mesajele acelea poti face asta. Totusi, mesajele nu vor disparea ci persoana respectiva nu va mai putea sa dovedeasca faptul ca tu le-ai trimis. Depinde de situatia ta. Daca in conversatie exista mesaje care te-ar putea "demasca" nu prea poti face nimic (cu usurinta)...

| adelinbucur explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sparge parola cu ce se logheaza stiu cu numarul imi trebuie parola am spart-o o data dar a schimbat-o

| xxRalucutza a răspuns:

Dragi jucatori,
Clientul v7.5 mult asteptat a fost implementat! Intra acum si distreaza-te alaturi de prietenii tai în timp ce te bucuri de un server de durata, cu un design unic? i o atmosfera placuta!
Ce este nou? :
- Evolutii noi adaugate!
- Design nou la mape!
- Design nou la iteme!
- Design nou la mount-uri!
- Seturi noi de arme!
- Frizurile au fost înlocuite cu colorantele!
- Iteme de upgrade noi adaugate!
- Sistem de salvare date login.
- Sistem nou de emo? ii!
Ti se pare interesant? Atunci nu ezita sa-ti creezi un cont, sa-ti faci prieteni si sa dovedesti ca esti cel mai bun.
Vrei sa aflii singur mai multe informatii si tot ce este nou? Atunci descarca noul client: http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari.
Echipa SonyMt2 te asteapta cu bratele deschise.
Poze : 1.http://i.imgur.com/JLOAgKS.jpg
: 2 http://i.imgur.com/ypkNOwx.jpg
: 3 http://i.imgur.com/8Bq9Nxv.jpg