| IonuTzFireStarss a întrebat:

Care stie un metin2 cu itm 2011-2012 la npc.

Răspuns Câştigător
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut IonuTzFireStarss.

Incearca Metin2Hammer, are arme si armuri 2010, 2011. Server-ul este unul PvP, la inceput vei primi lv 254 (iti iei de la npc 255), are sigilii, iti iei grad, bonus 1 si 2.

Sper sa-ti placa, e un server in care domina romanii, desi mai gasesti si alte. "rase".batting eyelashes

Bafta.winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Metin2Stell e un sv cool are iteme speciale de genu cutite metin2steel si altele ce le iei de pe site dar ate si iteme faine direct pe sv destul de noi.
Mai e MtMondial care are iteme noi dar e mai tare Metin2Steel.
BAFTA!

| Cornellp a răspuns:

Hammer mt2