| Hasss a întrebat:

Buna la toti cine ma ajuta sa fac un sv de metin2 prin hamachi si cine stie cum sa implementez arme si armuri 2011-2012

va rog frumos ii dau funda aici si GM IN METIN2.

2 răspunsuri:
| Milu_Narcis_1995 a răspuns:

Buna si tie happy Pentru a face un sv de metin 2 te pot ajuta eu cu informatiile necesare iar pentru implementarea armelor si armurilor 2011 -2012 trebuie sa ai queri de la ele. Eu te pot ajuta cu armele 2011, insa cu cele 2012 nu detin nici eu un queri pentru implementarea lor. Pe intelesul tuturor queri = niste scripturi (coduri) care trebuie introduse in navicat.

| crblul12345 a răspuns (pentru Milu_Narcis_1995):

Wa damile si mie si vezi daca poti sa faci rost fe armurile si armele si itemele din 2012 te rog dau funda