| alec2001 a întrebat:

Caut de mult un joc bun, cu o grafica buna si sa fie gratis.Ma joc warcraft 3, League of Legends, Heroes of Newerth.As vrea niste sugestii ce jocuri as putea juca gen LoL sau HoN(sa nu fie gen prostia aia de WoW sau Metin2),sau sa imi dati un link de unde sa descarc Dota 2 sau Diablo 3.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Luchian7 a răspuns:

Pai poti sati mai iei dupa steam din astea gratis si maine apare pe 21 apare cs source pe gratis oricum sunt jocuri misto eu am ( Insurgenry, Dota 2 si o smai iau cs source) e misto insurgenry dar cam greu la inceput bafta si da-mi funda ca oricum gasesti mai multe jocuri pe steam si daca te bagi cu unii prin clanuri mai primeste din event jocuri, Bafta! Funda ( si ti-am zis ca poti sa-ti faci si cont moca)

4 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Pai degeaba downloadezi de pe alte site-uri dota 2 ca iti trebuie steam sa te joci s uite acum a aparut pe steam ca pot sa-ti faci cont gratis dar pui pe forum cererea si dupa ce tiai facut cont cauti dota2 in steam si faci cerere pentru download o sati puna cateva intrebari si dupa ce ai facut cererea pentru dota 2 o sa o primesti intro luna eu mai trebuie sa mai astept o saptamana. Bafta

| alec2001 explică (pentru Luchian7):

Mersi!

| Luchian7 a răspuns (pentru alec2001):

Funda nu-mi dai?

| alec2001 explică (pentru Luchian7):

Nu ca as vrea si niste jocuri!

| Luchian7 a răspuns (pentru alec2001):

Pai poti sati mai iei dupa steam din astea gratis si maine apare pe 21 apare cs source pe gratis oricum sunt jocuri misto eu am ( Insurgenry, Dota 2 si o smai iau cs source) e misto insurgenry dar cam greu la inceput bafta si da-mi funda ca oricum gasesti mai multe jocuri pe steam si daca te bagi cu unii prin clanuri mai primeste din event jocuri, Bafta! Funda ( si ti-am zis ca poti sa-ti faci si cont moca)