| clock25 a întrebat:

Caut o lista cu jocuri vechi cu masini frumoase. am cautat pe net dar nu am gasit decat jocuri gen : Hercules, Suplaplex, Tarzan etc. big grin Sper sa ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Angelikutzu a răspuns:

Incearca Crazy Taxy, e foarte vechi, de cand aveam eu 3 ani.Numai stiu decat un site cu jocuri cu masini, dar nu vechi:www.myplaycity.com/

| clock25 explică (pentru Angelikutzu):

Stiu Crazy Taxy. tongue dar eu caut jocuri dinalea cu masini dinalea asa mai mici curse etc intelegi? tongue

1 răspuns: