| anonim_4396 a întrebat:

caut pe cineva care sa imi termine scoala de pilotaj la gta san andreas si dupa sa salveze va rog mult contacte :
Yahoo : Mihai_Burniche@Yahoo.Com
Skype : Mihai_Burniche NickName : BlacKKilleR

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Uite aici ai salvari dupa fiecare misiune la GTA San Andreas : -->http://gta.jucatori.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=3023

Downloadeaza salvare dupa fiecare misiune! Iti spune acolo unde sa copii salvarea :)

| Michiō a răspuns (pentru N0xEterniS):

Ma mine nu imi merge nici o salvarile de pe net cum ar fi gta san andreas cumparat sau cu protectie am descarcat 40 si cv de misiuni si nu mi-a mers nici una imi dadea don`s error si dupa ma scoatea din gta