| CrazyNice a întrebat:

caut si eu metin2 in romana classic pvm frumos... care sa ma tin de el cu placere big grin astept sugestii (funda)

3 răspunsuri:
| Prieten a răspuns:

Salut stiu eu cateva Metin 2 Arena metin 2 Info Metin 2 O(oriental) 4Metin si iti dau un site unde poti gasi multe metine noi numai trebuie sa iti faci cont http://4metin.ro/servere-hostate-ip/ bafta;)

| Mefist0 a răspuns:

Metin2 tim

| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Paii, joacă-te metin2chaos.E puțin greu, dar mnah`oh go on doar nu vrei sv pokemon happy. Sper că te-am ajutat >big grin