| Curiosul977 a întrebat:

caut un mmorpg de care sa ma apuc, astept sugestii! nu vreau Metin2

6 răspunsuri:
| Zuupass a răspuns:

Forsaken world, world of warcraft, perfect world, jade dynasti, 4story, guild wars 1 si 2 si sunt multe big grin

| Blackmar a răspuns:

World of Warcraft!
Daca vrei sa joci pe un server romanesc cu mii de playeri romani uite link-ul aici: http://wow.freakz.ro/
Joc pe el de mult timp si sunt mltumit si il recomand cu toata placera. E server privat si e gratuit. Pe original nu ai cum sa joci pentru. ca trebuie sa platesti. Bafta si daca ai nevoie de ajutor apeleaza la mine.(skype: lung.adelin; facebook: Ady Adelin)

| Curiosul977 explică (pentru Blackmar):

Jucat laughing lvl 85 pe hoarda si alianta tongue

| Blackmar a răspuns (pentru Curiosul977):

Pai si nu ti-a placut?

| Curiosul977 explică (pentru Blackmar):

Si acum mai joc din cand in cand, lvl 66 sau mai mare pe hoarda, daca vrei add me Omnny

| Flaviux3 a răspuns:

Incearca World Of Warcraft e cel mai tare. FUNDA?