| SamSon a întrebat:

Caut si eu o comunitate de counter strike, care sa detina un server, zombie mod/biohazard. Ideea este ca nu am pretentii la skinuri/addons/etc. Pur si simplu caut o comunitate de playeri/admini prietenosi. Daca stiti, lasati-mi adresa serverului mai jos. Multumesc.

2 răspunsuri:
| abyy95 a răspuns:

Www.cs1.ro te asteptam

| Bischitz89 a răspuns:

Pentru a-ti popula serverul trebuie sa platesti boosting sau sa faci reclama prin fb, mess, twiter si alte siteuri sau sa cumperi metoda dropuri prin care populezi oricate servere doresti, garantat nu vei duce lipsa de playeri, daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma la y! m madalin9891 sau fa o cerere intrare in comunitate pe www.Bis10.com