| blaablaablaaa a întrebat:

Buna seara, caut o persoana serioasa sa stie sa faca un server de Zombie ( Counter-Strike 1.6 ). Serverul il voi promova pe cea mai mare comunitate din Romania deci nu imi fac probleme de playeri. Celui care ma va ajuta ii voi oferi o funtie valoara alaturi de mine in STAFF. Pentru mai multe detalii contat: seby_xd1@yahoo.com Sau lasati-mi aici un mesaj cu ID-ul dumneavoastra.
Repet, doresc o persoana serioasa. Multumesc.

3 răspunsuri:
| hondru a răspuns:

Lasa funda.cati bani ofri pentru un servar faut de la a-z?

| vladflorea a răspuns:

Cauta

| blaablaablaaa explică (pentru vladflorea):

Stimabile, nu ineleg cu ce rost ati postat acest raspuns? Vreau sa fac ceva original, mai cititi odata intrebarea "pentru mai multe detalii contact: seby_xd1@yahoo.com ".
Astept raspunsuri mai gandite.