| Anonimus3000 a întrebat:

Caut si eu un server se SAMP serios si cu playeri multi...va astept cu propuneri.MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| EdyJm3k3ru a răspuns:

B-zone! Cel mai populat server de sa:mp din Romania cu 400-500 de playeri zilnic!
La eventuri chiar 600

| AAndrei_Andrei_1996 a răspuns:

Intra pe http://www.prounion.ro/ si dai de un role play super cu cate 100 playeri pe zi si admini super de treaba iar daca vrei un stunt cu vreo 500 playeri ai RSS[Romania Super Stunt]

| Anonimus3000 explică:

In afara de B ZONE care il cunoaste toata lumea...si am ban pe el rolling on the floor

| AleeXxX a răspuns:

HostName:.: GameFront.RO :.|~Just PRO~| [0.3e] Address: 188.212.105.205:7777 Players: 13 / 60
Ping: 10 Mode: •™ GameFront v1.0A ™•