| bogdan324 a întrebat:

Caut playeri de samp cu care sa pot face un film, optional sa fie si cineva care are un server.

2 răspunsuri:
| Mocanu_Madalin_1994 a răspuns:

HostName: Mioveni-RP Cand intri primesti lv3 si 300k/; leader Address: 93.119.30.63:7777 Players: x / 50 Ping: 11 Mode: Mioveni-Rp V0.1 Map: Los Santos, la 12 ore jucate ai masina personala! imagini din joc:aici se prezinta numarul masinii cu numele playerului pe care o detine! img580.imageshack.us/img580/8168/k710.png! server hostat by zeroping.ro
este nou deschis! in curand si forumul![best RP!] Va astept!
[aplicatii helper deschise! dam leader!
id owner:bsk4ever95 si vorbim! am sv meu hostat

| Gumitzaa99 a răspuns:

Salut ma cheama Gumitzaa si as vrea sa facem un ``FILM`` am experienta am m-ai facut!