| Abced a întrebat:

happy Caut sv de metin2 cu rate 1000 sa mearga switchbot, armele sa se evolueaze gen metin2 regal doar ca pe ala nu merge switchbot, sa aiba otel arme 65 npc de skill-uri P, peturi, mounturi!

3 răspunsuri:
| TheBwgg a răspuns:

Mondialmt2 nu sunt in fiecare zi rate 1000 dar le baga ratele sunt exp 600 drop 400 yang 400 metinul este francez lvl max 255 arme smechere si armurile la fel intra si convinge-te daca ai nevoie de link sa imi spui

| D3n1Su a răspuns:

Syera

| Abced explică:

Ma eu joc metin for fun si nu prea stau mult la pc...