| Teo1236453 a întrebat:

Salut tpu.Caut un clan de romani pe jocul clash of clans.Am lv 34.Caut un clan activ! macar 1 razboi pe saptamana. Fara clanuri praf va rog

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veniti in RomaniaDarkmind

| sannyuu a răspuns:

Romania ilfov cod: #POR92RCR dăm war non stop, deocamdată avem nevoie de membri activi

| kiLLy a răspuns:

Vino in clanu RomaniaCOC

| Ioan123456789 a răspuns:

Daca vrei poti veni in clanuk meu big heroes sunt doar eu dar sper sa adun membrii. Te fac coleader

| Xmd_ShoLy_S_1996 a răspuns:

Salut! Avem clanul ShowTime, clanul cu BoxBox leader. Dam war zilnic, avem nevoie de playeri. Eu am lvl 80, BoxBox 71, suntem activi aproape non-stop. Am trupe upgradate aproape toate la maxim pentru laborator de lvl 7. Va asteptam!

| Marian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Buna astept sa veniti in clanul FC BOB Romania am lv 63 si va astept sa veniti

| Marian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Buna astept sa veniti in clanul FC BOB Romania am lv 63 si va astept sa veniti vom face un clan foarte mare

| DamnSon a răspuns:

Salut,clanul GuildWar te asteapta, este exclusiv de romani, poate sa vina si altcineva, steagul este negru cu flacari galbene.Se doneaza dragoni lvl 2 in exces. Elder peste lvl 20 si co pe stele la war

| Ilinca_Marian_1996_9ZV5 a răspuns:

Salutare! Calnul I.L.I.N.C.A vrea membri noi activi si cu bun simt! Reguli prea complicate nu sunt in acest clan si parerea oricui conteaza va asteptam suntem un clan activ si donam orice este posibil multumim ✌✌✌ va asteptam cu drag #QGJL9YUL

| Ioan2606 a răspuns:

Vino in Veni_Vidi_Vici, clanul cu Ioan lider. E clanul meu si am lvl 58

| Cucuteanu_Bogdan_1990 a răspuns:

UNITED RO, un clan frumos cu playeri activi. Va astept