| Aliofobius a întrebat:

caut un "partener" pentru un server de CS mod Furien, acel partener trebuie doar sa plateasca hostul si cateva bosturi. Acel partener va primi pe server gradul de FONDATOR si acces la intregul FORUM!
De restul ma voi ocupa eu (de constructia serverului),
De ce Furien?
1. E mai frumos.
2. E mai jucat din punctul meu de vedere.
3. Am mai multe resurse de acest Mod.

Ce-i interesati va rog sa adaugati Y! M mr_raul48@yahoo
Sii stabilim mai multe detalii.

Va salut!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc... tu vrei ca cineva sa-ti plateasca gazduirea serverului de CS + alte elemente aditionale, pentru ca tu sa-i dai acces total la un forum gratuit si fondator pe serverul pe care el l-a platit din banii lui? Buna incercare...

| Aliofobius explică (pentru Ronnix):

Pai ma...eu ma ocup de partea tehnica. Daca-l iei de pe net ca tot prostu nu o sa ai un server cat de cat "unic". Ce crezi ca hostu ala sta asa "gol". Daca nu-ti convine nu te baga...stai in banca ta.