| BebeSergio a întrebat:

Caut un recorder pentru League of Legends. Nu imi dati link-uri cu LOL replays pentru ca este o versiune mai veche si nu functioneaza. Sau am Mirilis Action si cand dau sa inregistreze imi apare un cadran rosu si mi se vede si in filmare, daca se poate as dori sa scap de acel cadran! ( Este piratat si este definitiv nu trial )

1 răspuns:
| Bernardus a răspuns:

Eu zic ca OBS e un program foarte bun, il folosesc cam toti youtuber-ii, si e free