| DarckAssassin a întrebat:

ce credeti care e mai bun assassin is creed sau call of duty

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Ce-i cu intrebarea asta?confused. Jocurile nu sunt in aceeasi categorie(action/adventure, respectiv FPS).Nu prea vad elemente la care se pot face comparatii foarte amanuntite.Fiind un fan al serie "Assassin's creed" aleg "assassin is creed"(big grin), dar nici call of duty nu este de lepadat.

Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duty clar

| PolBoss a răspuns:

E o intrebare cam ciudata, dar daca vreo sa pierzi ore de explorare sau sa te lupti cu templieri incearca assasin creed, dar daca vrei actiuni si un muliplayer bun incearca jocurile seriei call of duty

| abobu23 a răspuns:

Assasins creed 3 desigur si call of duty i fain dar la grafica si la poveste il bate assasins creed

| DarckAssassin explică:

Mersi de raspuns, foarte corect