| SuZuki98 a întrebat:

Ce credeti eu nu am ramul prea mare cam de 1.0 GB credeti ca mi se misca greu cand filmez cu fraps? Sau mi se misca normal cand filmez cu el ca am filmat odata cu bandicam si mi se misca greu rau cand filmam si...

Răspuns Câştigător
| DMC14 a răspuns:

Iti garantez ca nu o sa ai probleme cand o sa filmezi cu fraps happy. Poate o sa se miste mai greu la intervale mai mari de timp. Fraps nu consuma multe resurse precum alte programe gen Badicam. Dar videourile filmate cu fraps ocupa un spatiu mai mare asa ca iti recomand sa le convertesti cu Format Factory. Este gratis si usor de folosit iar imaginea nu isi pierde din calitatewinking