| ANDREIX53 a întrebat:

Ce jocuri cred ca merg pe aceasta configuratie de laptop : Intel® CoreTM i7-3612QM 2.10GHz, Ivy Bridge, 6GB RAM, 750GB HDD, AMD Radeon HD 7670M 2GB? Deasta mai noi aparute (gta4, nfs the run etc.) merg?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Laptop-ul pare de ultima generatie, dar placa video e cam slaba, dar eu cred ca poate rula orice joc aparut macar la setari grafice minime spre medii.

| M1hai a răspuns:

prototype 2
Hard Reset
driver sanfrancisco

| ANDREIX53 explică (pentru Zangetsu):

De ce e slaba? din cate am vazut pe youtube a mers brici la battlefield 3, gta 4, nfs the run... te rog sa ma lamuresti daca stii mai bine mersi