| ANDREIX53 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe aceasta configuratie : Intel Core i7-3612QM 2.10GHz, Ivy Bridge, 6GB RAM, 750GB, AMD Radeon HD 7670M 2GB (LAPTOP!)? Sa fie cat mai multe va rog dau funda :d

Răspuns Câştigător
| Synapse a răspuns:

Nu stiu daca ai facut-o sa te lauzi, dar anyways.Incearca GTA4, NFS Shift 2, MOH Afghanistan, DiRT3, CrimeCraft, Crysis2, Assassins Creed's 2, Mafia2.

| ANDREIX53 explică (pentru Synapse):

Mersi mult si nu! nu n-am facut-o sa ma laud :d big grin

| Synapse a răspuns (pentru ANDREIX53):

Cu placerehappy. Poti incerca si Mount Of Blade si Brunout Paradise.