| alextheking11 a întrebat:

Ce jocuri fps (first person shooter) sau strategie imi recomandati? Vreau sa fie intre anii 2000-2005 pentru ca am pc-ul mai slab sad. Primele 5 raspunsuri au vot printre care unul dintre cinci va avea funda!

4 răspunsuri:
| Cr7Ionutz a răspuns:

Incearca Call of duty 2, Modern warfare.
Si de strategie incearca warcraft frozen throne

| Vladimir315 a răspuns:

DElta force... ultimele aparute, Quake4, Wolfenstein Castle (ca, asa se numea.).

| master2002 a răspuns (pentru Vladimir315):

Am jucat si eu wolfestein castle si e smecher

| master2002 a răspuns:

Dune 2000. E foarte vechi dar mie imi place. uite site-ul de download http://www.abandonia.com/en/games/27329/Dune+2000.html dai get it. Funda?